Yritys

Yhteystiedot

Omaeläinklinikka Oy
Friisiläntie 1, 02240 Espoo

Puhelin 010 2792100

Henkilöstön sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@omaelainklinikka.fi

Anna palautetta meille tästä >

Henkilöstö

Kustaa Piha
toimitusjohtaja
050 359 6835
kustaa.piha@omaelainklinikka.fi

 

Sanna Ormio
eläinlääketieteellinen johtaja
040 538 6876
sanna.ormio@omaelainklinikka.fi


Piia Pekkola
aluepäällikkö
045-2714205
piia.pekkola@omaelainklinikka.fi

 

Karita Ahlstrand
operatiivinen johtaja
040 5634757
karita.ahlstrand@omaelainklinikka.fi

 

Klinikoiden puhelinumerot ja sähköpostit

Omaeläinklinikka Helsinki
puh. 0757590061, helsinki@omaelainklinikka.fi
Telakkakatu 3, 00150 Helsinki

Omaeläinklinikka Remedium
puh. 0102792100, remedium@omaelainklinikka.fi
Friisiläntie 1, 02240 Espoo

Omaeläinklinikka Virkkala
puh. 075 759 0064, virkkala@omaelainklinikka.fi
Virkkalantie 12-16, 08700 Lohja

Omaeläinklinikka Tampere
puh. 075 759 0062, tampere@omaelainklinikka.fi
Satakunnankatu 23, 33210 Tampere

Omaeläinklinikka Jyväskylä
puh. 0757590067, jyvaskyla@omaelainklinikka.fi
Gummeruksenkatu 8, 40100 Jyväskylä

Omaeläinklinikka Kuopio
puh. 0757590060, kuopio@omaelainklinikka.fi
Pallokatu 3, 70620 Kuopio

Omaeläinklinikka Turku keskusta
puh.  075 759 0066, turkukeskusta@omaelainklinikka.fi
Läntinen Pitkäkatu 17, 20100 Turku

Omaeläinsairaala Turku
puh. 0207999800, omaelainsairaalaturku@omaelainklinikka.fi
Satakunnantie 162, 20320 Turku

Omaeläinklinikka Jaravet
puh. 02-2325799, jaravet@omaelainklinikka.fi
Rauhankatu 14 B, 20100 Turku

Omaeläinklinikka Savonlinna
puh.  075 759 0065, savonlinna@omaelainklinikka.fi
Kalervonkatu 1, 57200 Savonlinna