Yritys

Yhteystiedot

Omaeläinklinikka Oy
Revontulenpuisto 2 C, 02100 Espoo

Ajo-ohje ja pysäköinnin info >

Henkilöstön sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@omaelainklinikka.fi

Anna palautetta meille tästä >

 

Henkilöstö

Kustaa Piha
toimitusjohtaja
050 359 6835
kustaa.piha@omaelainklinikka.fi

Sanna Ormio
johtava eläinlääkäri
040 538 6876
sanna.ormio@omaelainklinikka.fi

Piia Pekkola
kehityspäällikkö, eläinlääkäri
045 2714205
piia.pekkola@omaelainklinikka.fi

 

Outi Kaasinen
aluepäällikkö (Jyväskylä, Kuopio, Savonlinna)
040 1573100
outi.kaasinen@omaelainklinikka.fi

Sanni Fagerström
aluepäällikkö (Varsinais-Suomi, Lohja)
050 325 3238
sanni.fagerstrom@omaelainklinikka.fi

Päivi Itkonen-Melartin
aluepäällikkö (Uusimaa ja Pirkanmaa)
050 301 5434
paivi.itkonen-melartin@omaelainklinikka.fi

Karita Ahlstrand
markkinointijohtaja
040 5634757
karita.ahlstrand@omaelainklinikka.fi

 

Klinikoiden puhelinumerot ja sähköpostit

Omaeläinklinikka Ehel
Ajanvaraus 019 737 100, ehel@omaelainklinikka.fi
Merkoksenkatu 10, 11710 Riihimäki

Omaeläinklinikka Vetset
Ajanvaraus 09 295 9000, vetset@omaelainklinikka.fi
Munkinmäentie 15, 02400 Kirkkonummi

Omaeläinklinikka Helsinki
puh. 09 8567 6643, helsinki@omaelainklinikka.fi
Telakkakatu 3, 00150 Helsinki

Omaeläinklinikka Remedium
puh. 09 8567 6646, remedium@omaelainklinikka.fi
Friisiläntie 1, 02240 Espoo

Omaeläinklinikka Lohja
puh. 019 211 4900, lohja@omaelainklinikka.fi
Hakamäenkuja 2, 08200 Lohja

Omaeläinklinikka Tampere
puh. 03 3397 6950, tampere@omaelainklinikka.fi
Satakunnankatu 23, 33210 Tampere

Omaeläinklinikka Jyväskylä
puh. 014 458 0200, jyvaskyla@omaelainklinikka.fi
Gummeruksenkatu 8, 40100 Jyväskylä

Omaeläinklinikka Kuopio
puh. 017 442 3900, kuopio@omaelainklinikka.fi
Pallokatu 3, 70620 Kuopio

Omaeläinklinikka Turku keskusta
puh. 02 6514 1210, turkukeskusta@omaelainklinikka.fi
Läntinen Pitkäkatu 17, 20100 Turku

Omaeläinsairaala Turku
puh. 02 6514 1206, omaelainsairaalaturku@omaelainklinikka.fi
Satakunnantie 162, 20320 Turku

Omaeläinklinikka Jaravet
puh. 02 6514 1203, jaravet@omaelainklinikka.fi
Rauhankatu 14 B, 20100 Turku

Omaeläinklinikka Savonlinna
puh. 015 388 6960, savonlinna@omaelainklinikka.fi
Kalervonkatu 1, 57200 Savonlinna