Yritys

Henkilöstön sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@omaelainklinikka.fi

Omaeläinklinikka Oy

Revontulenpuisto 2 C, 02100 Espoo Näytä kartalla
Henkilöstö

Jaana Tarkki
toimitusjohtaja
050 388 3672
jaana.tarkki@omaelainklinikka.fi

Sanna Ormio
johtava eläinlääkäri
040 538 6876
sanna.ormio@omaelainklinikka.fi

Sanni Fagerström
aluepäällikkö (Mevet), HR-vastaava
050 325 3238
sanni.fagerstrom@omaelainklinikka.fi

Pia Miettinen
aluepäällikkö (Pääkaupunkiseutu, Hämeenlinna ja Riihimäki)
040 6589766
pia.miettinen@omaelainklinikka.fi

Emmi Niemi
aluepäällikkö (Varsinais-Suomi, Lohja, Jyväskylä, Tampere ja Kuopio)
040 5866748
emmi.niemi@omaelainklinikka.fi

Minna Leiviskä
Talousjohtaja
040 755 9445
minna.leiviska@omaelainklinikka.fi

Klinikoiden puhelinnumerot ja sähköpostit

OMAELÄINKLINIKKA EHEL
Puh. 019 737 100, ehel@omaelainklinikka.fi
Merkoksenkatu 10, Riihimäki
OMAELÄINKLINIKKA EIRA
Puh. p. 09 8567 6643, helsinki@omaelainklinikka.fi
Telakkakatu 3, 00150, Helsinki
OMAELÄINKLINIKKA HÄMEENLINNA
Puh. 03 3397 6953, hameenlinna@omaelainklinikka.fi
Pitkätanhuankatu 2, Hämeenlinna
OMAELÄINKLINIKKA JYVÄSKYLÄ
Puh. 014 458 0200, jyvaskyla@omaelainklinikka.fi
Gummeruksenkatu 8, Jyväskylä
OMAELÄINKLINIKKA LOHJA
Puh. 019 211 4900, lohja@omaelainklinikka.fi
Hakamäenkuja 2, Lohja
OMAELÄINKLINIKKA REMEDIUM
Puh. 09 8567 6646 , remedium@omaelainklinikka.fi
Friisiläntie 1, Espoo
OMAELÄINKLINIKKA TAMPERE
Puh. 03 3397 6950, tampere@omaelainklinikka.fi
Satakunnankatu 23, Tampere
OMAELÄINKLINIKKA TURKU KESKUSTA
Puh. 02 6514 1210, turkukeskusta@omaelainklinikka.fi
Läntinen Pitkäkatu 17, Turku
OMAELÄINKLINIKKA VETSET
Puh. 09 295 9000, vetset@omaelainklinikka.fi
Munkinmäentie 15, Kirkkonummi
OMAELÄINSAIRAALA KUOPIO
Puh. 017 442 3900, kuopio@omaelainklinikka.fi
Väliköntie 4, Kuopio
OMAELÄINSAIRAALA MEVET
Puh. 09 565 5600, info@mevet.fi
Höyläämötie 5, Helsinki
OMAELÄINSAIRAALA TURKU
Puh. 02 6514 1206, elainsairaalaturku@omaelainklinikka.fi
Satakunnantie 162, Turku

LASKUTUSTIEDOT

Omaeläinklinikka Oy (2628966-6)
Verkkolaskuosoite: 003726289666
Välittäjä: E204503

Skannauspalvelun osoite: Omaeläinklinikka Oy
PL 92579 00021 LASKUTUS

Ota yhteyttä

Voit lähettää alla olevalla lomakkeella avointa palautetta, pyytää yhteydenottoa ja lähettää avoimen työhakemuksen. Huomaathan valita pudotusvalikosta klinikan, jota asia koskee.

Mikäli asiasi on kiireellinen olethan yhteydessä suoraan klinikalle. Vastaamme palautteeseen ja kyselyihin mahdollisimman nopeasti.